Ferie, ferie i po feriach.

Ferie już za nami, pogoda nie dopisała, ale na   uczestników ferii w bibliotece czekało mnóstwo atrakcji: były zawody sportowe, eksperymenty, teleturnieje, bal karnawałowy, teatrzyk,  i odwiedziny  Bałwana.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny  udział,  wolontariuszom Vides za pomoc  a wszystkim za wspólną zabawę.

W ciągu roku szkolnego często angażuje je wpatrywanie w ekran komputera, laptopa lub smartfona.

My proponujemy alternatywne formy spędzania czasu wolnego.

Myślę, że uczestnicy zajęć byli zadowoleni z tych kilkudniowych zajęć.

Podkategorie

08 maja 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czarni odbyły się eliminacje gminne XXXVI Konkursu Kurpie Zielone w Literaturze w którym wzięło udział 29 uczestników. Wśród laureatów komisja wytypowała zwycięzców:
Kategoria RECYTACJA WIERSZA
I miejsce:
- Bieńkowska Wiktoria
- Kamzelska Milena
- Zyśk Maja
II miejce;
- Krajza Bartosz
III miejsce:
- Biegaj Bartosz
- Gołaś Barbara
Wyróżnienia:
-Grzeszczyk Alicja
- kozłowska Paulina
- Kurzyński Michał.
Kategoria GADKA
I miejsce:
Dąbkowska Zuzanna.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.

Czytaj więcej: Artykuły