TYDZIEŃ BIBLIOTEK

W czasie tygodnia bibliotek GBP w Czarni organizowała dla dzieci konkurs - Kurpie Zielone w Literaturze ,Warsztaty wolontariuszy  i osób przygotowujących się do pracy z dziećmi i prowadzenia półkolonii,  zajęcia: stwarzanie własnej książeczki, głośne czytanie, i śladami dzieci z Bullerbyn. Za zabawę i zaangażowanie dziękujemy.

W sobotę 11 maja odbyły się w GBP w Czarni Warsztatach wolontariuszy Stowarzyszenia VIDES  i osób  chcących prowadzić zajęcia z dziećmi.

Uczestnicy zdobywali nowe umiejętności i doświadczenia przy okazji było mnóstwo zabawy, a czasem nawet wybuchowo. Dziękujemy Siostrze Uli za zorganizowanie warsztatów, prowadzących Karolinie Kuta i Kasi Staśkiewicz za ciekawe zajęcia i uczestnicy za zaangażowanie i współpracę.

Podkategorie

08 maja 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czarni odbyły się eliminacje gminne XXXVI Konkursu Kurpie Zielone w Literaturze w którym wzięło udział 29 uczestników. Wśród laureatów komisja wytypowała zwycięzców:
Kategoria RECYTACJA WIERSZA
I miejsce:
- Bieńkowska Wiktoria
- Kamzelska Milena
- Zyśk Maja
II miejce;
- Krajza Bartosz
III miejsce:
- Biegaj Bartosz
- Gołaś Barbara
Wyróżnienia:
-Grzeszczyk Alicja
- kozłowska Paulina
- Kurzyński Michał.
Kategoria GADKA
I miejsce:
Dąbkowska Zuzanna.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.

Czytaj więcej: Artykuły