Regulamin konkursu kulinarnego
NA WYKONANIE POTRAWY Z WYKORZYSTANIEM PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Gminna Biblioteka Publiczna w Czarni ogłasza konkurs kulinarny NA WYKONANIE POTRAWY Z WYKOSTANIEM PRODUKTÓW REGIONALNYCH dla wszysykich mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

Regulamin konkursu fotograficznego
KURPIE W OBIEKTYWIE

Zapraszamy do udziału w konkursach Wielkanocnych organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czarni oraz Filię w Surowych.

Deklaracja dostępności

Gminna Biblioteka Publiczna w Czarni zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego Gminnej Biblioteki Publicznej w Czarni.

Gminna Biblioteka Publiczna w Czarni ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Czarnia.